TARİHÇE

img

TARİHÇE

KozKart 2005 yılında Koz Plastik Kart Sistemleri Reklamcılık San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana makine parkını sürekli yenilemiş ve üretim kapasitesini sürekli arttırarak sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır.

Rakamlarla üretim kapasitemiz bugün itibariyle;
Yıllık 100.000.000 gövde kart üretimi, 30.000.000 akıllı kart üretimi, 60.000.000 kart kişiselleştirme hizmeti, 50.000.000 kart-form eşleştirme ve zarflama hizmeti gerçekleştirebilecek seviyeye ulaşmıştır.

2007 yılı itibariyle kurulan yazılım departmanımız, Loyalty (sadakat) ve Prepaid (ön ödemeli) kart sistemlerini ekonomik çözümler olarak hayata geçirmiştir. KozKart bu sayede plastik kart üretimi ve yazılım çözümlerini tek çatı altında toplayarak bu konuda sektöründe öncü firma olmayı başarmıştır. Bugün uzman yazılım ekibimiz ve edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde gelişmiş yazılım uygulamaları ile ulusal alanda akıllı kart projeleri ve sistem entegrasyonları gerçekleştirmekteyiz.

2009 yılı sonlarında başlayan donanım araştırmalarımız ulusal çaptaki projelerimizin güvenli ödeme sistemleri, sadakat kart uygulamaları ve çapraz kampanya açılımlarını yönetebilecek POS terminalleri ile bütünleştirme gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Finans dışı sektörlerde tüm uygulamalara açık olarak gerçekleştirdiğimiz yazılımlar sayesinde lider POS üreticileriyle kalıcı partnerlikler gerçekleştirilmiştir. Bu sayede çatı bir kez daha genişletilmiş ve bir ilk daha başarılarak plastik kart üretimi ve yazılımlarını geliştirmenin yanısıra POS çözümleri de tek bir çatı altında birleştirilmiştir.

KozKart hizmet verdiği tüm alanlarda uluslararası standartlara uygun üretim, yönetim ve operasyon sertifikalarına sahiptir.

10 yılı aşkın bu süreçte, siz değerli iş ortaklarımızın katkılarıyla ulaştığımız bu noktanın gurur ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz ve bundan sonra da sizlere aynı güven ve samimiyetle hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyacağız.

2013 yılı itibari geliştirmiş olduğumuz tüm uygulamaları mobil platformlara taşıyarak daha geniş kitlelere hizmet vermeyi amaçladık. Bu bağlamda yeni partnerlik anlaşmaları imzalayarak, mobil ödeme sistemleri tarafında finansal çözümlere ilk adımlarımızı attık.

Kısaca; müşteri memnuniyeti, günümüzde ihtiyaç duyulan çözüm ve hizmeti tüm aşamalarıyla tek çatı altında bulabilmekten geçmektedir. Bu nedenle işin projelendirilmesi, uygulanması ve danışmanlığı istenirse faz faz, istenirse kökten uca anahtar teslim olarak KozKart tarafından gerçekleştirilmektedir.

"İnsanlar gibi işletmelerin de sahip olduğu her şey, geçmişten getirebildikleridir." diyerek, güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler üretmeyi hedefledik. Büyüme hızımızın müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunu varsayacak olursak, geçmişimizin de bize sahip çıktığını memnuniyetle görmekteyiz.

Göstermiş olduğunuz güven ve samimiyete tekrar teşekkür eder, en içten saygılarımızı sunarız.

KozKart