İndirim Kartı

Günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak en önemli kriter haline gelmiştir.. İşte biz de tam bu noktadan yola çıkarak siz değerli müşterilerimiz için çok özel çözümler üretiyoruz.

Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz indirim kartı sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için ayrıcalıklı bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel indirim kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz KOZPUAN yazılım+donanım sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları indirim veya puan kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.İndirim kartı sistemimiz aynı zamanda puan kart sistemi olarakta kullanılabilmektedir.

Müşteri İndirim Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren projeler olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerinde gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük. Artık her işletmenin bir indirim kartı projesi olabilecek.

Daha detaylı bilgi için, lütfen 0 216 759 46 50 pbx numarasından danışma hattımızı arayınız.
Bu İçeriği Paylaş