Market Kartı

KozKart sizler için market indirim kartlarını uzun yıllardır üretiyor.Gelişen rekabet koşulları ve müşteri memnıniyeti market kartlarında çok ciddi seviyelerededir.Market sektöründeki bu rekabetin indirim kartlarına olan yoğun talebini hep birlikte yaşıyoruz. Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz market indirim kartı sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını sizden gelen görsel dökümanlara uygun olarak hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için ayrıcalıklı bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel market indirim kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde indirim avantajları sağlayarak sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz yazılım+donanım sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça indirim ve puanlar kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları market indirim kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Market İndirim Kartları ile siz ve sadık müşteriniz arasındaki mesafeyi sıfıra indiriyor ve devamlılık sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi için, lütfen 0 216 759 46 50 pbx numarasından danışma hattımızı arayınız.
Bu İçeriği Paylaş